Zdrowie

Podstawowe rodzaje zalotek do rzęs

Zalotka znana jest w dziedzinie akcesoriów kosmetycznych od lat. Stanowi jedno z najczęściej wybieranych ?narzędzi? do upiększania. Panie marzące o długich pięknych i gęstych rzęsach jak najbardziej powinny w taki przedmiot zainwestować. To gwarancja niepowtarzalnego efektu na długi czas, lepszego niż daje nie jeden z najsolidniejszych tuszy do rzęs.

Zalotka to gadżet od zawsze znajdujący się w kosmetyczce dam. W dobie powrotu do naturalnego wyglądu, gdy sztuczne rzęsy zaczynają odchodzić do lamusa, zalotki powracają do łask kobiet. Dają spektakularne rezultaty, bowiem podkręcają rzęsy, wydłużają je oraz pogrubiają. Jeśli jednak nie potrafimy ich stosować należycie, bądź nieodpowiednio je dobierzemy, możemy otrzymać skutek wręcz odwrotny do zamierzonego- rzęsy będą wiotkie, zaczną się wyłamywać oraz wypadać.

Wybór zalotki powinien być uzależniony przede wszystkim od tego, że postanowimy czy inwestujemy w gadżet elektryczny, czy też pozostaniemy przy klasycznej wersji mechanicznej. Ta pierwsza to coś na wzór minilokówki, ale z przeznaczeniem do rzęs. Ma kształt identyczny niemal jak standardowe zalotki, tyle że jest gadżetem na baterie. Delikatnie podgrzewa się, a później wywija estetycznie rzęsy. Zalotka mechaniczna z kolei to standard w tej dziedzinie akcesoriów kosmetycznych. W obrębie tych produktów wyszczególnia się zalotki metalowe, plastikowe, szersze, węższe, cięższe, lżejsze- zdecydowanie konsumentki mają w czym wybierać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *